Kampanyamız 10 Temmuz Cuma'ya kadar uzatıldı!

21 HAZİRAN KAMPANYASI

21 Haziran Dünya Yoga Günü'nde Nefess Yoga'dan haftalarca yoga hediye!

Geçtiğimiz yıl Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Yoga Günü olarak ilan edilen en uzun gün olan 21 Haziran'da başlayacak kampanyamızda, biz de sınırsız üyeliklerimizin süresini uzatarak size haftalar hediye ediyoruz.

21 Haziran – 10 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan kampanyamızda, 1 aylık sınırsız üyeliğe 1 hafta, 3 aylık sınırsız üyeliğe 2 hafta, 6 aylık sınırsız üyeliğe 3 hafta, 12 aylık üyeliğe 4 hafta hediye!

Detaylar için sayfanın sonundaki kampanya koşullarını incelemeyi unutmayın.

Kampanya başladığında haberdar olmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Sorularınız için sayfanın sonundaki formu doldurarak veya aşağıdaki telefon ve e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz:
0(216) 550 03 00
info@nefessyoga.com

21 Haziran Dünya Yoga Günü Etkinliği’nde Nefess Yoga da Tünel’deydi! #matınıkaptünelegel 

21 Haziran Pazar günü, Moda’daki stüdyomuzda derslerimiz devam ederken Nefess Yoga’nın da destek verdiği, Tünel Meydanı’nda yapılan Uluslararası Dünya Yoga Günü etkinliklerinde eğitmenimiz Sinem Er ile birlikte yoga severler ile bir araya geldik.

Etkinlikle ilgili 'Dünya Yoga Günü Nasıl Geçti?' blog yazımızı bu sayfadan okuyabilir, buradan ise Facebook fotoğraf albümümüzü inceleyebilirsiniz.

21 HAZİRAN KAMPANYASI - KAMPANYA KOŞULLARI:

1. Nefess Yoga '21 Haziran Kampanyası', 21 Haziran - 10 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.

2. Kampanya, daha önce Nefess Yoga'dan üyelik paketi satın almamış veya üyeliği sona ermekte olan ve bu kampanya dahilinde paket almak isteyen herkes için geçerlidir.

3. Üyeliği sona ermekte olan ve yeni paket almak isteyen üyelerin kampanya dahilinde satın almış oldukları paket, mevcut üyeliklerinin bitiş tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

4. Kampanyaya dahil olan paketlerin ücretleri ve verilecek olan hediye haftalar aşağıdaki gibidir:
- 1 aylık sınırsız üyelik paketi alana 1 hafta hediye (230,00 TL+KDV)
- 3 aylık sınırsız üyelik paketi alana 2 hafta hediye (600,00 TL + KDV)
- 6 aylık sınırsız üyelik paketi alana 3 hafta hediye (1.000,00 TL + KDV)
- 12 aylık sınırsız üyelik paketi alana 4 hafta hediye (1.500,00 TL + KDV)

5. Kampanya dahilinde, satın alınacak olan üyelik paketinin süresine eklenecek olan hediye haftalar, paket geçerlilik tarihinin bitiminden hemen sonraki haftalarda kullanılabilir. Hediye haftaların kullanım tarihleri değiştirilemez. Üyenin, sağlık sorunları nedeniyle belirlenen tarih aralığında hediye haftaları kullanamaması durumunda, sağlık raporu ile değişiklik talebinde bulunması gereklidir.

6. Hediye haftaların üye tarafından kullanılmaması durumunda iptal edilmesi, nakte dönüştürülerek geri ödeme yapılması veya başkasına devredilmesi seçenekleri söz konusu olmayacaktır.

7. Kampanya dahilinde satın alınan üyelik paketinin iptal edilmesi durumunda geri ödeme yapılması söz konusu olmayacaktır.

8. Hediye edilen haftalarda üyenin katılacağı dersler, satın alınmış olan paket dahilindeki dersleri kapsamaktadır. Üyeler, paket dahilinde olmayan derslere Nefess Yoga tarafından www.nefessyoga.com'da duyurulmuş olan ücretler veya paketler dahilinde katılabilirler.

9. Kampanya dahilindeki paketler, kampanya dahilindeki diğer paketler veya Nefess Yoga tarafından duyurulan mevcut diğer paketler ile birleştirilemezler.
Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu