Arzu ile Kişisel Yoga Pratiği (Hatha Yoga)

Her gün yogaya gidemiyorum, ancak evde de ne yapacağım, nasıl yapacağım diyorsanız, yalnız basınıza günlük 30 dk.’lık veya 1-1,5 saatlik bir uygulamaya başlamak için size bir atölye sunuyoruz.

Her gün yapacağınız uygulamaya, hangi poz gruplarını katabilirsiniz? Bu poz gruplarının tanıtımı, bunlarla nasıl bir akış oluşturulabilir? Güvenli bir uygulama olması için nelere dikkat etmek gerekir?

Ve hepsinin ötesinde bu atölyede hergün düzenli uygulamanın önündeki fiziksel ve psikolojik bariyerleri, büyük yoga hocalarının deneyimleri ve önerileri ile konuşup tartışacağız.

* 2 ayrı atölyeden oluşan bu uygulamanın ilkinde daha temel bir uygulama üzerinden konuşuyor ve çalışıyor olacağız. İlk atölyenin ardından katılımcılar bir süre evde uygulama yaptıktan sonra gerçekleşecek ikinci atölyede hem deneyimleri paylaşacağız hem de biraz daha ileri seviye bir uygulama üzerinde çalışacağız.

Tarih: 15.Kasım.2015

Saat: 14.30 - 17.30

Katılım Ücreti: 75 TL + KDV  (Nefess Yoga üyelerine 60 TL + KDV)

*9 Kasım Pazartesi gününe kadar atölye ücreti ile Nefess Yoga’ya kayıt yapılması gerekmektedir.

Arzu Rezzan Hakkında

Nisan 2011’de Nefess Yoga’nın kuruluşundan beri Nefess’in hocası olan ve aynı zamanda Nisan 2012’den itibaren de Nefess Yoganın yönetiminde yer alarak Nefess’in çizgisini bozmadan aile sıcaklığında bir yoga okuluna dönüşmesi yolunda çalışmakta olan Arzu Rezzan 3,5 yıldır bu atölyeleri belirli aralıklarla düzenlemekte.

Detaylı bilgi için: http://nefessyoga.com/egitmenler

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: NEFESS YOGA