--English Below--

The workshop is open to foreign participants and will be held in two languages.Bu çalışmada ihtiyaçlarını, hassasiyetlerini gözeterek kendi bedeninde kendi ritminde, nefesinle akış içinde bir pratik oluşturmak üzere çalışıyor olacağız.

İlk buluşmada yoga pratiği yapmanın önündeki bariyerleri konuşup, temel bir pratiğin unsurları, akışına değinerek bedende hassas eklemler üzerinde çalışacağız. İkinci buluşmada ilk pratiği biraz geliştirip, güneşe selam serisi, farklı ayaktaki pozlar, öne katlanma pozları ve arkaya eğilme pozları ve bunların püf noktaları üzerine daha detaylı çalışacağız.

Bu buluşma aynı zamanda ilk buluşmadan sonraki deneyimleri soruları cevaplayıp yoga pratiğini sürdürülebilir kılmak için de tamamlayıcı olacak.

Kimler Katılabilir?
Her seviyeye açık. Ancak kısa bir süredir de olsa yoga seanslarına katılanların çalışma sonunda kendi pratiklerini oluşturmaları kolay olacaktır.

Tarih ve saat:
28 Eylül 2019 Cumartesi 13:30-18:00

Ücret: 160 TL+KDV (Nefess Yoga Üyelerine ve Mezunlarına* 150 TL + KDV)

*Nefess Yoga 200 Saatlik Uzmanlaşma Programı öğrenci ve mezunları

Uzman: Arzu Rezzan Sunam


Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 11 Eylül tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Arzu Hakkında

Yaklaşık 9 yıldır insanların Yoga pratiğine aracı oluyorum. Yoga alanında bir uzman olarak niyetim her zaman bana olan ihtiyacı ortadan kaldırmak oldu. O nedenle 2012 yılından beri bu atölyeleri yapmayı sürdürüyorum. Aynı zamanda 2016 yılından beri Yelina Tayfur ile 200 Saatlik Temel Yoga Uzmanlık Programını sürdürüyoruz. Şimdiye kadar yaklaşık 90 kişi bu programları tamamlayarak yoga uzmanı oldu.


Through Self Practice with Arzu Rezzan Sunam


In this workshop, we will be working on building a practice in your own body and rhythm, caring for your own needs and sensitivities.

In this meeting, we will be talking about the barriers on our yoga practice and working on sensitive joints in our body, while dealing with the features of a basic practice and flow. In our second meeting, we will develop the first practice and work in detail on the sun salutation series, different standing postures, front bends and back bends, and some hints of these postures.

We will also answer your questions regarding the first meeting so as to make it complementary to a sustainable yoga practice.

Who can join?
The workshop is open to all level of students. However, it will be easier for those who have yoga experience, albeit short, to come up with their own practices at the end of the workshop.

Date and Hour:
28 September 2019, Saturday, 13:30-18:00

Fee: 160 TL+VAT (150 TL + VAT for Nefess Yoga Students and Alumni*)

*Nefess Yoga 200 Hours Specialization Program students and alumni

Instructor: Arzu Rezzan Sunam


Please kindly pay the workshop fee by 11 September to confirm your assistance to the workshop.
You may either call us on 0216 550 03 00, or fill in the below from to contact us.

About Arzu

For around nine years, I have been mediating yoga practice of others. My intention as a yoga instructor has always been to remove need for me. Therefore, I keep on doing these workshops since 2012. We are also giving 200 Hours of Basic Yoga Specialization Program with Yelina Tayfur since 2016. Around 90 people have thus far completed these programs and became yoga instructors themselves.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu