Ekinoks dönemleri gökyüzü hareketleri dolayısı ile güzel enerjilerin yayıldığı, arınma ve başlangıçların olduğu kendi merkezimizi bulmamız gereken önemli dönemlerdir. Sonbahar Ekinoksu, güneş ışıklarının dünyaya dik olarak geldiği, kısa süreliğine gece ile gündüz sürelerinin, güneş ve ay enerjisinin neredeyse birbirine eşit ve dengede olduğu gündür. Doğanın, dengelenmeye ve yeni mevsime hazırlık çağrısıdır! Bu yüzdendir ki, bahar ekinoksundan bu yana üstümüzde biriken fazlalıkları, olumsuzlukları atıp, yarım kalmışları tamamlayıp yeni mevsime uyum sağlamak ve gerçek odağımıza enerji harcamak için eşsiz bir fırsattır.

Eylül ekinoksu, geçmiş dönemin hasadını yapmak ve yeni tohumların ekimini hazırlamak için farkındalıkla geçirilmesi gereken bir zamandır.

* Neleri bırakmak ve yeniler için yer açmak istiyorsun?
* Hangi olumsuz düşünce ve inanç kalıpları senin ilerlemeni engelliyor?
* Bitirmek istediklerinden seni alıkoyan ne?
* Neleri hayatına çekmek istiyorsun?

Kundalini Yoga; bize hizmet etmeyen her şeyi bırakmak, yarım kalmışları tamamlamak, gücümüzü ve odağımızı bulmak ve kendimize dönmek için cesaretlendirecek. Bu derste etkili bir Kundalini Kriyası ve Meditasyonu ile:

- Negatif zihin ve duygulardan arınma
- Fiziksel, duygusal ve zihinsel dengeyi sağlama
- Tüm enerji kanallarını (çakra) dengeleme ve aura temizliği
- Enerji frekansını yükseltme
- Yeni başlangıçlar için niyet etme
- Hayatına fırsat kapılarını açıp, bolluk ve bereketi çekmeyi sağlayacağız.

Sen de, Sonbaharın hayatına yeni tohumlar serpmesi için rehberlik yapmasına fırsat ver ve Kundalini Yoga ile kişisel dönüşümünü destekle.

Kimler Katılabilir ?
Her seviyeye uyarlanabilecek fiziksel hareketler (kriya), nefes çalışmaları (pranayama), ses titreşimi şifası (mantra) ve meditasyondan oluşmaktadır.


Tarih ve Saat: 22 Eylül 2018 Cumartesi / 13:00-15:00

Ücret: 60 TL + KDV (Nefess Yoga Üyelerine ve Mezunlarına* 50 TL + KDV)

*Nefess Yoga 200 Saatlik Uzmanlaşma Programı mezunları

Uzman: Asude Didem Durak


Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 17 Eylül tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga