Prana Vinyasa Kökler Lunar ve Solar Toprak Akışları
Visvamitrasana Prana Vinyasa

Prana Vinyasa, kurucusu olan Shiva Rea'nın 25 yılı aşkın yoga öğretme deneyiminden doğan küresel bir yoga okulu. Shiva'nın kendi sözleri ile Prana Vinyasa'yı bizlere anlatışı:

" prana - yaşam gücü, nefes, yaşamın hareketleri
vinyasa - evrim, dalga, döngü, akıcı yoganın köken öğretileri
yoga - bir olmak, birleşik bilinç hali

Prana vinyasa yoganın kökleri, evrimsel yollar, akış sanatı ve bilmi ile canlılığımız ve kutsal yerkürenin sağlığı için olan araçlara dayanan bir kendini gerçekleştirme, bir somutlaşma pratiği ve bir küresel topluluk.
Prana Vinyasa Yoga, hayat akışımızı gerçekleştirmek ve iyileştirmek için enerjetik vinyasa evrimidir.

Lunar Toprak Akışı

Cumartesi günü gerçekleşecek olan iki saatlik lunar sadhana yumuşak bir şekilde toprak elementini bedenlemeye imkan verirken iç ritimlerle uyumlanmayı sağlar. Yeni başlayanlar ve meditatif bir akış ile tazelenmek isteyen deneyimli sadhaklar, yoga öğrencileri için uygundur.
*Lunar Toprak Akışı herkese açık, başlangıç seviyeye uygun

Solar Toprak Akışı

Pazar günü gerçekleşecek olan iki saatlik solar sadhana akış ısıtıcı etkisi ile birlikte köklenmeyi vurgularken toprağı somutlaştırma imkanı verir. Lunar sadhanaya katılmış yeni başlayanlar ve deneyimli sadhaklar, yoga öğrencileri için uygundur.

Lunar ve Solar Toprak Akışları, Prana Vinyasa'yı temelden başlayarak öğrenmek ve aşamalı olarak üzerine eklemek için uygun bir pratiklerdir.

**Solar Toprak Akışı Lunar sadhanya katılan başlangıç seviyeler ve yoga deneyimi olan öğrencilere uygun

Tarih ve Saat:
31 Mart Cumartesi / 14:30 - 16:30 (Lunar Toprak Akışı)
1 Nisan Pazar / 14:30 - 16:30 (Solar Toprak Akışı)

Ücretler:
Tek gün 100 TL (Nefess Yoga Üyelerine 80 TL)
İki gün 180 TL (Nefess Yoga Üyelerine 140 TL)
Uzman: Ayça Algün

Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 23 Mart tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Ayça Hakkında

Yoga ile ilk tanışması 2009 yılında İstanbul'da Cihangir Yoga ile oldu. Pratiklerine devam ederken 200 ve 300 saat hocalık eğitimlerini aynı stüdyoda tamamladı. Taşındığı İzmir'de yoga öğretmenin yaşam biçimi haline geldiği dönemde Shiva Rea ile Prana Vinyasa 200 saatlik hocalık eğitimini 2017'de tamamladı. Gelişen ve evrimleşen paylaşımlarının sonucunda 2016'dan beri vinyasa tarzında 200 ve 300 saatlik Uzmanlaşma Programları veriyor. Tüm bunlara ek olarak insanlarla daha süptil bir alandan çalışma imkanı veren Biyodinamik KranyoSakral Terapi eğitimlerine de büyük bir tutku ile devam ediyor.

www.kamkrama.com


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu