Ayşegül Denktaş ile Şaman Davul Ritmi ile Dolunay Meditasyonu (Online)

5 Temmuz 2020 Pazar / 21:00-23:00

Bu dolunayda içimizdeki duyguları erk hayvanları vasıtası ile gözlemek, sembolik anlamları okumak, kendimizi evrenin gözleriyle görmek için buluşuyoruz.

Dolunay çember buluşmasına daha önce hiç meditasyon ya da şamanik meditasyon yapmayanlar da katılabilir.

Davul Ritmi ile meditasyon süresi 15 dakikadır. Uzanarak yapılmaktadır. (Başınızın altına yastık alabilir, göz bandı veya koyu renk bir şal kullanabilirsiniz)

Meditasyon sonrası deneyiminizi aktarmak için kâğıt, kalem, boyalar vb. gibi malzemelerimiz yanınızda olsun. Meditasyon öncesi ve sonrası paylaşımlar ile program iki saat sürecektir.

Çalışma ile ilgili sorularınız için ayseguldenktas@gmail.com adresinden eğitmenimiz ile direkt bağlantıya geçebilirsiniz.

Kayıt için nefessyogaegitim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Etkinlik ücretini 3 Temmuz Cuma günü saat 16:00’ya kadar aşağıda belirtilen adrese yatırıp, dekontu nefessyogaegitim@gmail.com mail adresimizden bize ulaştırdığınızda kesin kaydınız tamamlanacak ve Zoom linki size ulaştırılacaktır.

Hesap Bilgileri:

Nevzemin Yoga Hizmetleri
Akbank / Moda Şubesi
TR73 0004 6002 5688 8000 0906 89Tarih ve saat: 5 Temmuz 2020 Pazar / 21:00-23:00
Katılım ücreti: 40 TL

Uzman: Ayşegül Denktaş


Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız, atölyenin başlangıcında kameranızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At home


Ön kayıt formu