Müzik Terapi atölyesi çeşitli müzik ve doğa sesleriyle yapılan derin bir gevşeme ve meditasyon çalışmasıdır. Bu çalışmada katılımcılar dış dünyayı, gürültüleri, stres ve kaygıları geride bırakarak müziğe teslim olurlar.

Özel seçilmiş müzikler, mantralar ile birleştirilerek ve çeşitli enstrümanların kullanımıyla doğayı çağrıştıran sesler ile katılımcıların hoş olmayan düşünceler, duygular ve hatta fiziksel acılardan sıyrılmasına yardımcı olarak doğa ana ile bağlantı kurmasını sağlar.

Müzik terapi çalışması bedeni ve hücreleri canlandıran Tibet çanının titreşimleri ile sonlanır.

Music therapy session is a profound experience of relaxation and meditation guided by music and sounds of nature. In this experience the participant will relax and switch o from the outside world, the noise, the stress, anxiety and surrender to the music. The application of nature’s sounds combined with specially selected music, chants, aromas and the use of instruments that simulate natural phenomena and animals will help the participant to release unpleasant thoughts, emotions and even pain, creating a pleasing result and a vehicle of connection with our Mother Earth.

The session ends with a vibratory massage with Tibetan bowl, which re-energizes the body and cells.


Eğitmen /Instructor: Dimitrios

Tarih ve saat/ Date: 21 Ocak Cumartesi / 20:15-22:00

Ücret/Fee: 60 TL + KDV

Dimitrios Hakkında:

15 yıldır DJ, Müzisyen, Müzik terapist olarak çalışan Dimitrios, son yıllarda çalışmalarını Yunanistan, Türkiye ve Brezilya gibi ülkelerde gerçekleştirmektedir. Dimitrios; Sao Paolo Art, Ulusarası Sanat Bienali, Sao Paola Design Weekend gibi etkinliklerde ve festivallerde bu çalışmaları dünya çapında sunmaktadır.

Geçtiğimiz 2 sene boyunca müzik terapi çalışmalarına paralel olarak Brezilya ve Peru’lu yerel halklarının kullandığı sesler, enstrümanlar ve şifa müziklerinin bilgisini de harmanlamaktadır.

Müzik ile yaptığı müzik terapi çalışmaları ile meditasyonlar yaptırmakta ve yerel halklardan öğrendiği geleneksel bilgileri paylaşmaktadır.

About Dimitrios:

Professional Dj for 15 years, Musician and Music Therapist, Dimitrios, has been expanding his career in Greece, Turkey, Brazil for the last 3.5 years. He had the oppurtunity to spread his music message at events such as Sao Paulo Art, international art faire Bienal, Sao Paulo Design Weekend, festivals like Universo PARALELLO and brands like MELISSA, CONVERSE and JAGUAR among others.

Over the past two years he has been developing parallel work with music therapy, studying and applying the knowledge of the frequencies of sounds, instruments and healing music of Brazilian and Peruvian Indigenous people.

Currently he guides meditations with sacred world music and music therapy sessions and sharing his knowledge in traditions of Indigenous cultures.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu