Gündelik hayat yoğun bir zihinsel faaliyet ile sürüyor, biz farketmesek de bedeni dışarıdan gelen her uyarıya pür dikkat kesilmiş, gergin ve alarm halinde tutuyoruz. Döngüsel meditasyon zihni ve bedeni bütün bu koşullanmanın dışına çıkaran, yaratıcı bir sürece bırakmak için uygulanan bir nidra, bir teknik... Yoga Nidra’dan biraz farklı. Farkı ise çalışmada altı basit bedensel hareketin yapılıyor olması. Bu hareketler bedende zaten var olan enerji akışının daha net algılamasını sağlıyor, çalışmanın ikinci yarısında yatarak derin bir dinlenmeye giriliyor. Bütün uygulama benim okuyacağım bir metnin rehberliğinde devam ediyor.
Döngüsel meditasyon gevşemenin keşfinin de ötesine geçip, kendimize ait kıldığımız alışkanlıklara, eğilimlere tutunmak zorunda kalmadığımızı anlıyoruz, içinden çıkamadığımız soruların cevapların rahatça belirdiğini gözlemliyoruz.

Kimler katılabilir?


Bu uygulamaya herkes katılabilir. rahat kıyafetlerle gelin. Eğer omurganızda sizi zorlayan bir ağrınız varsa uygulamadan önce bildirin, meditasyonu rahatça yapabilmeniz için destek araçlar kullanabiliriz.

Tarih ve Saat: 17 Ağustos 2019 Cumartesi / 14:30-15:30

Ücret: 75 TL + KDV (Nefess Yoga Üyelerine ve Mezunlarına* 65 TL + KDV)

*Nefess Yoga 200 Saatlik Uzmanlaşma Programı öğrenci ve mezunları

Uzman: Gül Dirican


Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 14 Ağustos tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu