Gül Dirican ile Yoga Nidra (Online)

31 Mayıs 2020 Pazar / 20:00-21:00

Uyku yogası olarak tanımlanan Yoga Nidra çalışmasında; sırtüstü yatarak ve sakin bir alana çekilerek, aklın sürekli düşünen haline kısa bir ara verir ve beyin dalgalarının sakinleşmesini sağlarız. Yoga Nidra bizi bir metin aracılığı ile en rahat yatıp, dinlendiğimiz alanımıza geri getirir. Bu dinginlik alanı çaba gösterilmeyen, zaten bedenin tanıdığı, uykuya girmeden önce aklın sustuğu yerdir ve bu alandan kendimize doğru soruları sormayı öğreniriz.

Yerinizi ayırtmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa zamanda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Etkinliğe kaydınızı 29 Mayıs Cuma günü saat 16:00'ya kadar ödemenizi yaparak tamamlamanızı rica ederiz.


Tarih ve saat: 31 Mayıs 2020 Pazar / 20:00-21:00
Ücret: 20 TL
Uzman: Gül Dirican

Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız, atölyenin başlangıcında kameranızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home


Ön kayıt formu