Nefess Yoga'da yaşamın her döngüsünde sizi destekleyecek bir seans bulabilirsiniz.
Hamileyken, doğumdan sonra Anne-Bebek ve Çocuk Yogası ile her zaman yoga yapabilirsiniz.

17 Eylül’den itibaren:

Hamile Yogası

Salı / 19:15 - 20:15 / Şaylan Yılmaz

Çarşamba / 17:45 - 18:45 / Aycan Pınar Sitemkar

Cuma / 19:15 - 20:15 / Şaylan Yılmaz

Pazar / 10:00 - 11:00 / Aycan Pınar Sitemkar

Anne-Bebek Yogası

Perşembe / 12:15 - 13:15 / Ayşegül Denktaş

Çocuk Yogası*

- Her Çarşamba* / 10:30-11:30
- Önceden rezervasyon gereklidir. Katılmama durumunda stüdyoyu arayarak bildirmeniz önemlidir.
- Gruplar 4 çocuk ile açılır.

*Gelen talepler doğrultusunda stüdyonun ve uzmanın uygun vaktine göre farklı gruplar açılabilir.  

Hamile Yogası

Gebelik süresince düzenli yapılan Yoga, Nefes ve Meditasyon çalışmaları hem daha rahat bir hamilelik geçirmenize hem de doğuma hazırlanmanıza yardımcı olur. Hamilelik süresinde fiziksel kondisyonunuzu korumanıza yardım eder. Bedeniniz ve nefesiniz ile olan ilişkinizi güçlendirip hamilelik döneminde beden içinde yaşanan değişikliklere rahat rahat adapte olmanızı sağlar. Büyüyen karınla birlikte artan duruş bozukluğu kaynaklı beden ağrılarını en aza indirir. Hamilelik boyunca yapılan meditasyon ve nefes çalışmaları, doğum anında rahat nefesler alarak sakin kalmanızı ve doğum dalgalarıyla daha rahat başa çıkabilmenizi sağlar.

Hamileliği 12. haftasından itibaren doktorunuza danışarak hamileliğinizin sonuna kadar bu derslere katılabilirsiniz.

Anne-Bebek Yogası

Anne bebek yogası seansları 8 haftalıktan büyük bebeklerinizle katılabileceğiniz, hem sizin hem bebeğinizin yapacağı yoga hareketlerinden, meditasyonlardan, şarkılardan oluşan bir saatlik eğlenceli bir seanstır. Doğumdan sonra bir süre evde vakit geçiren anne ve bebeklerin ev dışı ortama uyum sağlamasında önemli bir yer tutan anne bebek yogası seanslarında, emzirmek-uyumak- ağlamak gibi bebeklere ve annelere özgü her şey serbesttir. Emeklemeye başlamamış daha büyük bebekler için ise harekete yönlendirici, uyku ve gaz problemlerine çözümler sunar.

Çocuk Yogası

Çocuk yogası 3-7 yaş , çocuklara doğru nefes almayı, hayal güçlerini kullanarak hem yoga duruşlarını uygulamayı hem de varolan beden esnekliklerini korumayı öğretmeyi amaçlar. Çocuk yogasının, fiziksel olduğu kadar psikolojik olarak da çok faydası vardır. Özellikle bu yaş grubunda çocuklar, enerji dolu ve daha esnek oldukları gibi hayal gücü bakımından da çok açıktırlar.
Çocuk Yogasının da burada onları desteklediği alan ise, yaşamları boyunca bu özellikleri korumalarını ve geliştirmelerini sağlamak, hayal güçlerini kullanırken onları pozlarla asanalarla doğru bir şekilde yönlendirmek, kendilerine olan güvenlerini pekiştirmek, bedenlerini kullanarak nasıl rahatlayabileceklerini öğretmektir.Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu