Cumartesi günleri 13:00-15:00 arasında sevdiğiniz uzmanların doyamadığınız dersleri daha da uzun!

#uzuncumartesiler

Ücret: 70 TL + KDV (Nefess Yoga Üyelerine ve Mezunlarına* 60 TL + KDV)

*Nefess Yoga 200 Saatlik Uzmanlaşma Programı mezunları

Can Bora ile Mikro Asanalar: Derin Duyum Dünyası & Bütünlük Hissi
5 Ocak Cumartesi / 13:00-15:00


Mikro Asanalar; yin, restoratif yoga’dan esinlenmiş, günümüzün çağdaş somatik hareket teknikleri Feldenkrais, Alexander, Cranio-Sacral, Skinner Release gibi bedeni tümevarım yoluyla kavrayan tekniklerin karışımından oluşmuştur. Bu asana’ların bir başka özelliği de görselleştirme/imgeleme çalışmalarını ve bazen tamamen hareketten soyutlanarak bedendeki kimi kemik ve organ sıvılarıyla meditatif bir çalışmayı içerir.

*Her ders farklı asana ve serileri içermektedir. Dolayısıyla ilk derse girmiş olma zorunluluğu yoktur.

https://goo.gl/f6PHqh

Sinem Er ile Uçuşa Geçmek
12 Ocak Cumartesi / 13:00-15:00


Fiziksel ve duygusal olarak güvende hissetmek için içgüdülere güvenmek önemlidir. Bu derste arka bedenin farkındalığını geliştirmeyi ve gücünü bulmayı araştıracağız. Bazı kol dengelerini bir araştırma alanı olarak kullanarak, korkuyu bırakmayı ve nereye kadar gitmemiz gerektiği konusunda içgüdülerimizin sesini duymayı deneyeceğiz.

https://goo.gl/B7YfEp

Tülin Karagüllü ile Somatik Yoga
19 Ocak Cumartesi / 13:00-15:00


Hatha yoga uygulamalarına somatik yaklaşım ve pozlara giden yolları somatik bakış açısı ile araştırmanın yanında mantralar ve mudraları da kullanarak pozlarda derinleşmeyi yakalamak. TEMA tutunmak olacak. Bedenimizde nereyi tutuyoruz ve bunun Zihni’mize yansımasına bakacağız. Beden farkındalığı nedir ona bakacağız.


https://goo.gl/7iEjZcEtkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga