Sevgili Nefess Yoga Ailesi,

Mart ayından bu yana destek usülü sürdürdüğümüz program sayesinde Türkiye’nin farklı yerlerinden, dünyanın dört bir yanından tanıdığımız ya da yeni tanıştığımız pek çok kişi ile bir araya geldik. Birlikte tuttuğumuz bu yoga ve meditasyon alanını sürdürmek adına; 1 Haziran 2020 Pazartesi gününden itibaren online derslerimize üyelik sistemi ile devam etme kararı aldık. Nefess Yoga’daki stüdyo üyeliklerinizi online derslerde kullanabileceksiniz. Üyeliğinizi online program için aktive etmek isterseniz bize mail atmanızı rica ediyoruz (nefessyogaonline@gmail.com).

Yeni dönemde sunacağımız online sistemdeki derslere katılmak istiyorsanız aşağıdaki metni dikkatle okumanızı rica ederiz.

Ders programını haftalık ve günlük olarak web sitemizden takip edebilirsiniz. Derslerin linklerini, her hafta başında üyelerimize e-posta yolu ile ulaştırıyor olacağız. Haftalık program Pazartesi’den Pazar gününe olan günleri kapsamaktadır.
Eğer hafta ortasından sonra online sisteme üye olmak isterseniz Cuma-Cumartesi-Pazar günlerini kapsayan indirimli “Hafta sonu Paketi”ni alabilirsiniz. Aynı şekilde hafta ortasından sonra aylık paket aldığınızda 15 TL indirimli olacaktır.

Online derslerimiz için Zoom isimli programı kullanıyoruz. Programı nasıl kurup kullanacağınıza ilişkin detaylı yönergeye buradan ulaşabilirsiniz.

Dersin başlangıcında kameralarınızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra tercih ediyorsanız kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Online Paketler

Haftalık Paket 55 TL (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günlerini kapsar)

Hafta sonu Paketi 35 TL (Cuma, Cumartesi, Pazar günlerini kapsar)

4 haftalık Paket 200 TL (Pazartesi-Pazar arası tüm günleri kapsar, 4 hafta boyunca geçerlidir)
(Perşembe 12:00 ‘dan sonra alınan paketler 185 TL)

*Gün içerisinde 12:00’den sonra alınan paketler ertesi gün aktive olacaktır.

Üyelik koşulları

Üyeliğinizin aktive olması için, isim-soyisim, e-posta ve telefon bilgileriniz ile birlikte dekontunuzu nefessyogaonline@gmail.com adresine mail atmanız gerekmektedir.
Gün içerisinde 12:00’den sonra alınan paketler ertesi gün aktive olacaktır.
- Nefess Yoga'da karantina süreci nedeniyle kullanamadığınız stüdyo üyeliğinizi online programda kullanmak istiyorsanız bize e-posta (nefessyogaonline@gmail.com) atarak aktive etmeniz gerekmektedir.
- Online Üyelik Paketiniz ile istediğiniz kadar derse giriş yapabilirsiniz.
- Üyelikler alan kişi adına tanımlıdır, başkasına devredilemez.
- Online üyeliklerde dondurma hakkı yoktur.
- Online Dersler için bilgisayar veya telefonlarınıza kurduğunuz Zoom uygulamasının kullanım şartlarını dikkatle okumanızı rica ederiz. Uygulama ile ilgili sorumluluk size aittir.
- Üyelik aldığınız takdirde üyelik koşullarını okuyup kabul etmiş sayılırsınız.
Sıkça Sorulan SorularKayıt ve üyelik aktivasyonu için izlenecek adımlar aşağıdaki gibi:


1 - Ödemenizi yaptıktan sonra dekontunuz ile birlikte; seçtiğiniz paket adı, isim soyisim, e-mail adresi, telefon numarası bilgilerini nefessyogaonline@gmail.com adresine e-mail atınız. Hafta sonu paketi almanız durumunda dekont gönderemiyorsanız “ödeme emri”nin görselini gönderebilirsiniz. Kontrolü Pazartesi (tatil ise ilk iş günü) yapılacaktır.


2- Size en kısa zamanda o haftanın ders linkleri e-posta yoluyla iletilecektir. Lütfen e-posta ve spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Linkleri kısa mesaj, WhatsApp ya da Instagram mesajı şeklinde herhangi başka bir yol ile talep etmemenizi rica ederiz.


NOT: Yurtdışından katılmak isteyenler, detaylı bilgi için nefessyogaonline@gmail.com adresine yazabilirsiniz.


*Hesap Bilgileri:

Nevzemin Yoga Hizmetleri
Akbank Moda Şubesi
TR73 0004 6002 5688 8000 0906 89
Açıklama: Nefess OnlineOnline Dersler ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (Lütfen okuyunuz.)

For English

Derslere nasıl katılırım?

Derslere katılmak için mevcut stüdyo üyeliğinizi aktive etmeniz ya da yeni online üyelik sistemimize dahil olmanız gerekmektedir. Üyelik kaydınız gerçekleştikten sonra sizlerle haftalık olarak e-posta yoluyla paylaşacağımız ders programı ve linkleri ile istediğiniz derse katılabilirsiniz.

Üyenizim ve devam eden paketim var, derslere katılabilir miyim?

Halihazırda devam eden paketiniz var ise bu paketi online üyelikli sistemde kullanabilir ve derslere katılabilirsiniz. Üyeliğinizi aktive etmek için nefessyogaonline@gmail.com adresine e-posta atmanız gerekmektedir.

Üyeniz değilim, nasıl online sistemdeki derslere katılabilirim?

Online üyelikli sistemde sunduğumuz farklı paket seçeneklerini inceleyerek, seçtiğiniz paket için ödemenizi gerçekleştirerek, isim-soyisim, telefon bilgilerinizi dekont ile birlikte bize nefessyogaonline@gmail.com adresine ulaştırmanız gerekmektedir.

Üyeliğimi istediğim zaman başlatabilir miyim?

Haftalık ve aylık üyeliklerimiz her hafta Pazartesi itibariyle başlıyor olacak. Eğer hafta ortasından sonra online sisteme üye olmak isterseniz Cuma-Cumartesi-Pazar günlerini kapsayan indirimli “Hafta sonu Paketini” alabilirsiniz. Gün içerisinde 12:00’den sonra alınan paketler ertesi gün aktive olacaktır.


Üyeliklerde dondurma hakkı var mı?

Haftalık ya da aylık olarak alınan online üyelik paketlerimizde dondurma hakkı bulunmamaktadır.

Hafta sonu paketi için ödemeyi yaptım, ancak EFT/ Havale saatini kaçırdım, derslere katılabilir miyim?

Ödeme emri görselini nefessyogaonline@gmail.com adresine iletmeniz durumunda ertesi günlerin ders programını sizinle paylaşıyor olacağız.


Zoom Programını nasıl kullanırım?

Zoom programını bilgisayar ya da telefonunuza kurarak web sitemizdeki linklere tıklayarak kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için hazırladığımız sayfayı inceleyebilirsiniz.
https://bit.ly/2y6uFq5

Derslere kayıt gerekli midir?

Derslere giriş için üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Üyeliğiniz tanımlandıktan sonra size ileteceğimiz ders programı linklerine ile doğrudan derslere katılabilirsiniz.


Üyelik paketim ne olacak?

Stüdyomuz açıldığında üyelerimizin kullanamadıkları üyelikleri için mağdur kalmayacakları bir yöntem uygulayacağız. Bu konuda sizlere bilgi vereceğiz.


Derse girmeden önce ödemeyi yollamalı mıyım?

Evet, ödemeyi yaptıktan sonra ödeme dekontunu ve kişisel bilgileriniz de nefessyogaonline@gmail.com adresine e-posta yoluyla iletmeniz gerekmektedir. O günün derslerine giriş linklerini ödemeye ilişkin dekont elimize ulaştıktan sonra (12:00’den önce) sizlerle paylaşıyor olacağız. Eğer e-postanız 12:00’den sonra ulaşır ise üyeliğiniz ertesi gün aktive olacaktır.

Hesap bilgilerine nasıl ulaşabilirim?*Hesap Bilgileri:

Nevzemin Yoga Hizmetleri
Akbank Moda Şubesi
TR73 0004 6002 5688 8000 0906 89
Açıklama: Nefess Online


Yurtdışından ödeme yapacak iseniz hesap bilgileri için nefessyogaonline@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

How do I join classes?

To join the classes first you need to activate you current membership or join our online membership. After you finish your registration we would send you weekly program with classes link via e-mail.


I have a membership already, can I join the classes with this membership?

If you have a current membership you can use this for online program. You can activate your membership via e-mail to nefessyogaonline@gmail.com.

I am not a member, how do I join the online classes?

You can choose from our online membership options. Transfering the money for the package and sending us an e-mail with your contact information(Name-surname, phone, e-mail) and bank receipt.

When can I start my membership?

Memberships would be starting from Monday. If you want to start after mid-week, we recommend you to have “Weekend Package” covering Friday-Saturday and Sunday classes. Packages bought after 12:00 would be activated following day.


Can I suspend my membership?

No suspension for the online packages.


I made the transfer but I missed the working hours, can I join the class now?

If you send us the bank receipt order via mail to nefessyogaonline@gmail.com, we would be sending you the following days’ program links.


Is it necessary to register for every class?


You have to complete your registration for the membership.(Bank receipt, contact information) After you are registered as a member you would be having links to your e-mail.


How do I use the Zoom Program?

You can use the by installing Zoom program on your computer or phone. More info how to use Zoom is here.


What about my membership package?

When our studio opens, we will find a solution for our members that they will not suffer for their memberships that they couldn’t use. We will inform you about this soon.


Should I be paying before I enter the classes?

Yes, firstly you have to send bank receipt and contact information to nefessyogaonline@gmail.com via e-mail. We would be sharing the program links of that day with you as we receive your e-mail for the transfer before 12:00.


How can I access the account information?

*Account info:
Nevzemin Yoga Hizmetleri
Akbank Moda Şubesi
TR73 0004 6002 5688 8000 0906 89
Description: Nefess Online

If you are living abroad, please contact us for account information via nefessyogaonline@gmail.com

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home