Öznur Açıkalın ile 22 Çakra Meditasyonu (Online)

21 Ekim 2020 Çarşamba / 20:00-21:30


Hafta sonları yaptığımız 22 Çakra çalışmasına katılamayan dostlar için hafta içine de bir seans açtık. Böylelikle zaman planınıza göre hangi gün sizin için uygunsa katılabilir hatta dilerseniz her iki çalışmaya da ayrı ayrı kayıt yaptırabilirsiniz. Çarşamba günleri yapılacak olan çalışmanın konusu bir önceki Cumartesi günü yapılan çalışmayla aynıdır. Tüm akış kanallıkla yapıldığı için, içerik aynı olsa da uygulamada mutlaka farklılıklar olacaktır.

Aylık paket alanlar hafta içi veya hafta sonu seçeneğini kullanabilirler. Bir kez daha katılmak isteyenlerin ise ayrıca kayıt yaptırmaları gerekir.

22 Çakra Çalışması Nedir?

22 çakra çalışması, bedenin 22 enerji noktasına ellerin konulması ile yapılır. Her haftanın özel bir konusu olur. Bu çalışmada ben sizler için bir enerji alanı açarım ve birbirimize kalben bağlanırız. Enerji tekniği kullanan dostlar, bu tekniği de dilerlerse aynı zamanda kullanabilirler. Kullanmayanların ise sadece niyetleriyle kalplerini açmaları yeterlidir. Ardından yönlendirmelerimle yaklaşık 1,5 saat süren meditatif bir enerji çalışması yaparız. Bu sayede bedenleriniz dengelenir. Fiziksel, duyusal, zihinsel ve ruhsal olarak rahatlama yaşarsınız.

Kimler katılabilir?

Bu enerji çalışmasına çekilen herkes katılabilir.

Yerinizi ayırtmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilir veya nefessyogaegitim@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Size en kısa zamanda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Etkinliğe kaydınızı 21 Ekim Çarşamba günü saat 16:00'ya kadar ödemenizi yaparak tamamlamanızı rica ederiz.


Tarih ve Saat: 21 Ekim 2020 Çarşamba / 20:00-21:30
Ücret: 55 TL
Uzman: Öznur L. Açıkalın

Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız, atölyenin başlangıcında kameranızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home


Ön kayıt formu