2. Seviye / 15 Eylül Pazar / 10:00-18:30

Merhaba Reikidaşlar

Yaptığımız eğitimler, grup paylaşımları, ortak çalışmalar ve sohbetler sonunda ortak deneyim eksikliğinin bazen sizleri hareketsiz bıraktığını ve Reiki’yi derinlemesine etüd etmenizin önüne geçtiğini farkettim. Buna ek olarak Reiki eğitimi bir lunaparkta dolaşmak gibi olduğu için teknikler çoğalıp geliştikçe eskileri
unutulabiliyor, dikkatten kaçıyor veya birkaç tane teknik üzerine sürekli çalışıldığı için diğerleri ile ilgili bir gelişme elde edilemeyebiliyor. Bazen ise ‘yanlış mı yapıyorum’, ‘ben yapamıyorum’ gibi korku temelli düşüncelerle pratikten uzaklaşılıyor. İşte pratik sınıfları tüm bu sorulara cevap olurken bir yandan da mevcud olarak zorlandığınız konularda da benimle ve atölyede oluşacak çemberin enerjisiyle çalışarak yol almanızı sağlayacak. Dönem içinde Reiki’den uzaklaştıysanız bu sınıflar sizin hem bilginizi tazeleyecek hem de pratik eksikliğinizi gidererek dönüşünüzü kolaylaştıracaktır. Tabi ki atölyelerin yine en önemli parçası paylaşımlar.

Katılım Koşulu: L. Öznur Açıkalın’dan veya Usui Işık Çemberi ekolünün masterlarından katılacağı atölyenin seviyesine uygun uyumlama ve eğitim almış olmak.

Tarihler ve Ücretler:

2. Seviye / 15 Eylül Pazar / 10:00-18:30


Ücret: 400 TL + KDV

Reiki 2 Pratik Atölyesi İçerik

Gasho
Yüksek Benlik Meditasyonu
Çember paylaşımı
Uzaktan enerji gönderme pratiği ve şifa alanları
Travma temizliği
Reiki Şifa Alanına bağlanma ve orada yapılacak ortak çalışma
Karmik bağ kesme meditasyonu (derin seviye) (L. Öznur Açıkalın tarafından yönlendirmeli meditasyon yöntemiyle yapılacaktır.)
Karşılıklı Tanden nefesi ile çalışma
Yüksek Benlik ile yazarak bağ kurma çalışması
Oluşan çemberin enerjisine ve isteğine uygun olarak bazı pratikler çıkartılıp yerine farklı pratikler eklenebilir.
Malzemeler: Pandül, defter, kalem.

Rahat kıyafetlerle gelinmesi yeterlidir herhangi bir renk kısıtı yoktur. İstenirse kişi için özel olan kristal, taş veya güç objeleri sunağa konulması için getirilebilir.

 


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga