Soner Türkölmez ile acro yogayı denemeye hazır mısın? Yoga ile akrobasinin bir arada yer aldığı bu eğlenceli oyunları oynarken çok keyif alacaksın!
Acro Yoga; yoganın manevi bilgeliği ile akrobasinin dinamik gücünün güven, şefkat, eğlence, ekip çalışması ile birleşmiş halidir. Güvenli bir ortamda iki veya daha fazla kişinin akrobatik pozları ve hareketleri deneyimlemesi esasına dayanır. Acro yoga çalışmaları ile korku ve çekinceler yok olur. Kişilerin sonsuz iletişim, güven ve bütünleşme imkanları ile tanışmaları sağlanır.
Bu çalışmada acro yoganın temellerini öğrenip birçok pozu deneyimleme şansımız olacak. Bol bol gülüp eğleneceğiz, yapabildiklerimize şaşıracak, keyifli vakit geçireceğiz.
Etkinliğe katılmak için partner getirmek zorunda değilsin. Acro yoga tecrübesine sahip olmana da gerek yok! Her seviyeden katılımcıya açıktır. Sadece eğlenmek istemen gerekiyor!

Tarih ve Saat: 4 Mayıs 2019 Cumartesi / 13:00-15:00
Ücret: 70 TL + KDV (Nefess Yoga Üyelerine ve Mezunlarına* 60 TL + KDV)

*Nefess Yoga 200 Saatlik Uzmanlaşma Programı öğrenci ve mezunları

Uzman: Soner Türkölmez

Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 1 Mayıs tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Soner Hakkında

Yogayla 2003 yılında tanıştım. 2011 yılından itibaren düzenli yoga yapmaya başladım. Bu süre içinde hem fiziksel hem ruhsal olarak yoganın faydalarını çokça deneyimledim. Kendimden yola çıkarak bu yolculuktaki diğer insanlarla tecrübelerimi paylaşmaya karar verdim.

Yoga yolculuğum boyunca Honza & Claudine Lafond, Kino MacGregor, Dylan Werner, Elena Brower, Meghan Currie, Seane Corn, Cat Alip-Douglas, Chris Chavez, Çetin Çetintaş, John Karvelis, Todd Tesen, Godfrey Devereux, Ray Rizzo, Devrim Akkaya, Barış İşcan, Douglas Brooks, Mathieu Boldron, Sinem Er, Konstantinos Charantiniotis, Bee Bosnak gibi hocalarla çalışma imkanım oldu. 2016 yılında The Chris Chavez Path To Teaching hocalık eğitimini aldım. 2018 yılında da ACROVINYASA Level 1 Teacher Training eğitimini tamamladım.

Yoga benim için gerçeğe doğru bir yolculuğu, hiç bitmeyecek bir farkındalık ve keşif alanını ifade ediyor. Bu keyifli süreçte bir gün yollarımız kesişir de paylaşımda bulunursak çok sevinirim.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu