3-7 yaş arasındaki çocuklar, ebeveynlerinizi kapın ve yogaya gelin! Sömestr tatilinde ailecek bir etkinlik arıyorsanız, Nefess Yoga’daki “Aile Boyu Yoga” derslerine katılabilirsiniz! Sizler için, hem kendinizle ilgilendiğiniz hem çocuğunuzla güzel vakit geçirdiğiniz bir tatil programı oluşturduk:

Haftanın 3 günü, birer saat sürecek olan “Aile Boyu Yoga” derslerinde, çocuğunuz yoganın eğlenceli hareketleri ve oyunları ile güzel vakit geçirirken, siz de başka bir eğitmenle birlikte yoga yapıyor olacaksınız. Derslerin son 15 dakikasında ise sınıflar birleşecek ve aile üyeleri hep birlikte bir oyun oynarak dersi sonlandıracak. Hem kendiniz hem çocuğunuz için bedensel ve ruhsal olarak keyif verici bir aktivite arıyorsanız bu dersleri kaçırmayın!

Tarihler/ Saatler

30 Ocak Pazartesi- 14:00/15:00

1 Şubat Çarşamba- 16:45/17:45

3 Şubat Cuma - 14:00 /15:00


Eğitmenler: Gökçe Akyıldız / Ulaş Karagören / Ayşegül Denktaş

Eğitmen cv’lerine bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.nefessyoga.com/egitmenler

Ücret: 270 TL + KDV (1 Haftalık 6 ders)

Lütfen 27 Ocak Cuma gününe kadar katılım ücreti ile birlikte kaydınızı yaptırınız. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerinizi ulas_karagoren@hotmail.com adresinize göndermeniz yeterlidir.


Etkinlik Koşulları

*3-7 yaş arası çocuklarınızla katılabilirsiniz.

*Ebeveynler için daha önceden yoga yapmış olma koşulu aranmamaktadır. Dersler başlangıç seviyesine uygundur.

*Dersin açılması minimum 5 aile katılımı ile gerçekleşecektir. Yeterli sayıya ulaşılamaması halinde, katılım ücretiniz iade edilecektir.

*Paket haftalık 6 dersi kapsamaktadır ve 30 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında kullanılmalıdır. Özel oluşturulmuş bir paket olduğundan başka bir üyeliğe aktarılamaz, ücret iadesi yapılmaz.

*Paket 1 yetişkin ve 1 çocuk için geçerlidir. Ekstradan gelecek her kişi için 30 TL ekstra ödeme yapmak gereklidir. 


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga