Gül Dirican ile Restoratif Yoga Uzmanlaşma Programı

Uluslararası Yoga Alliance onaylı Nefess Yoga 300 Saat İleri Seviye Programına dahildir.

Bedeni restore edici, yoğun dinlenme ve yenileme çalışması olan restoratif yoga, ders içeriği olarak belirli bir akışı, pozları takip eder. Eğitim dersi uygulamak için gerekli olan anatomik bilgilerileri içerir. Esnetmek değil alan açmayı hedefler ve destek malzemeler kullanarak bedende maksimum bırakmayı araştırır, nefes çalışması ve görselllemeler derste kullanılır. Bu eğitim genel bir seriyi ve yardımcı çalışmaları, bütün bir dersi yönetmeyi ve uygulamayı öğretir.

Kimler Katılabilir?

Herkese açıktır. Nefess Yoga’da 200 saatlik uzmanlık programlarından herhangi birinden mezun olan ve serileri derslerinde kullanmak isteyenlere yöneliktir.

300 Saatlik İleri Seviye Programı’na dahil olan seçmeli modüllerdendir.

Tarihler:
2-3 Mayıs 2020 / 10:00-17:00

Ücretler:

Program Ücreti: 1150 TL + KDV

Erken Ödeme İndirimi: 850 TL + KDV (6 Mart’a kadar)

Bu Program (15 Saat) 300 Saatlik İleri Seviye programın bir modülüdür. 200 Saatlik Temel Uzmanlaşma Programı tamamlamış olanlar bu programı tamamladığında 300 Saatlik İleri Seviye Programını tamamlamak üzere saatlerini saydırabilir.

Nefess Yoga olarak; sunduğumuz ayrıcalıklar ve ödeme planı konularında sizinle bire bir iletişime geçerek size en uygun çözümleri sunmamız için, sayfanın sonundaki formu doldurabilir veya nefessyogaegitim@gmail.com e-posta adresi ile Helin Kutlan ile iletişime geçebilirsiniz.Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu