Arzu Rezzan Sunam ile Meditasyonda Derinleşme Programı
24 Şubat - 13 Mart
25 Saat / Canlı Eğitim Buluşmaları, Meditasyon Oturumları, Mindfulness Koçluk Seansları içerir.

Nefess Yoga’nın kuruluşundan bu yana pek çoğumuzun meditasyona ve hatta yogaya ilk adımımızı atmasına aracılık etmiş Arzu Rezzan Sunam ile Meditasyonda Derinleşme Uzmanlık Programı başlıyor.

Program, 24-25 Şubat ve 9-10 Mart tarihlerinde 5 er saatlik 4 eğitim buluşması (toplam 20 saat), 28 Şubat, 6 Mart, 9 Mart ve 13 Mart tarihlerinde meditasyon oturumları (4 saat) ve Arzu ile online farkındalık koçluğu seansı olmak üzere toplam 25 saatten oluşur.

Program Kapsamı
Nefes ile bağ kurmak/ Pranayama çalışmaları
Nefes odaklı meditasyonu öğrenme ve öğretme
Nefes Hareket/Yoga İlişkisi
Duyumlara odaklı meditasyon öğrenme
Farklı meditasyon tekniklerini deneyimleme ve kendi meditasyon yolunu bulma
Yoga Sutralar ve Zihin Farkındalığı
Meditasyonu Gündelik Hayatın içine taşımak
Bhagavad Gita ve Ahenkle Yaşamak

Kimler katılabilir?
Meditasyonu hayatına dahil etmek isteyenler
Meditasyona geri dönmek isteyenler
Meditasyonla ilişki durumu karışık olup, netleştirmek isteyenler
Meditasyonu seanslarına entegre etmek isteyen uzmanlar

Zihnin girdabında kaybolmadan hayata dahil olmak için, geçmiş ve gelecekten ziyade bu anda var olabilmek için, hayatı ahenkle yaşamak için meditasyona daha fazla yer açmak ister misin? Farklı meditasyonlar denedin ama olmadıysa yine gel ihtiyacın olanı birlikte bulabiliriz.

Program buluşma tarih ve içeriği;
24 - 25 Şubat ve 9 -10 Mart tarihlerinde, 12:00 -17:00 arasında, 4 adet eğitim buluşması
28 Şubat, 6 Mart, 2 Mart ve 13 Mart tarihlerinde ise 1’er saatlik meditasyon buluşması
Tüm katılımcılar ile birebir Mindfulness Koçluğu seansı

Toplamda 25 saate yayılan Meditasyon Programımızın içeriğinde;
Oyunlar
Nefes farkındalığı ve egzersizleri
Nefes ile hareket arasındaki bağlantı
Partnerli çalışmalar
Meditasyon tekniklerine bakış
Yoga sutralar ve vipassana kavramlar üzerine
Nöro bilimin ışığında meditasyon
Bedene yaklaşım ve beden farkındalığı
Bhagavad Gita

Son başvuru tarihi
20 Şubat 2024

Program Ücret;
5600TL + KDV
15 Ocak 2024 tarihine kadar Erken Ödeme İndirimli Fiyat : 4600 TL + KDV
Nefess Yoga Üye & Mezun İndirimli Fiyat: 4600 TL + KDV
Ayrıca Nefess Yoga mezunlarına ödeme kolaylıkları sunulmaktadır.​

Daha fazla bilgi almak ve Erken Ödeme Dönemini kaçırmamak için bize aşağıdaki formu doldurarak ya da aşağıdaki mailden ulaşabilirsiniz;
nefessyogaegitim@gmail.com

*Ekonomik koşullar dolayısıyla fiyatlandırma ilerleyen aylarda değişkenlik gösterebilir.    

Burs imkanı:
Bu eğitim için indirimsiz program ücreti üzerinden uygun görülen katılımcı/katılımcılara burs verilebilir. Burs başvurusu için niyet mektubunuzu arzurezzans@gmail.com adresine 15 Şubat tarihine kadar iletebilirsiniz.

Katılım Koşulları ve Dahil Olanlar
Bu program meditasyon öğrenme, derinleşme ve hayatınıza katabilmeniz için hazırlanmıştır, sertifikası Nefess Yoga Katılım Sertifikası olarak verilmektedir.
Sertifika almaya hak kazanmanız için programa katılım göstermeniz ve uzmanımızın onayı gerekmektedir.
Buluşmalar kayıt edilerek, program bitiminden itibaren 2 ay süreyle erişiminize açık olacaktır.

Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, bu nedenle eğitim boyunca kameralarınızın açık olması konusunda uzmanımız ile görüşerek ihitiyacınız belirtebilirsiniz.

Uzman : Arzu Rezzan Sunam
Misafir Uzman : Billur Kurt
Bu programda, farklı meditasyon tekniklerini deneyimlerken ses ile meditasyonda konuk eğitmenimiz Billur Kurt Ayan olacak💙


Arzu Rezzan Sunam Kimdir ?

Nisan 2011’de kuruluşundan itibaren Nefess Yoga’da dersler vermeye başladım ve Nisan 2012’den itibaren de Nefess Yoga’ya ortak oldum. 2010 yılından beri 14 yıldır düzenli olarak yoga ve meditasyon dersleri veriyorum. Bugüne kadar bini aşkın kişiye yoga ve meditasyon dersi verdim. Yoga dersleri vermeye devam ederken bir yandan da pandeminin ortasına kadar Nefess Yoga’nın yönetici ortağı olarak devam ettim. 2016-2020 tarihleri arasında Yelina Tayfur ile 5 yılda 5 farklı ile Temel
Hatha Yoga Hocalık Eğitimi verdik ve bugüne kadar 120’ye yakın yoga
uzmanı yetiştirdik. Halen Nefess Yoga’nın Uzmanlık programlarında meditasyon, felsefe gibi bölümlerde eğitimler vermeye devam ediyorum. Verdiğim Hocalık Eğitimleri dışında Yaz Kampları, sessizlik inzivaları
düzenliyorum. Ayrıca yogaya başlangıç kursu, meditasyona başlangıç kursu, Elementler ve Yoga ve yogada daha spesifik konularda kurslar verdim, vermeye devam ediyorum.
Son yıllarda odağımı daha çok sessizlik, zihin, farkındalık ve meditasyon üzerine yönlendirdim. Son 3 yıldır mindfulness koçluğu üzerine birebir seanslar veriyorum. Meditasyonun dahil olduğu hatta merkezine oturduğu bu seanslarda bu anın hakikatine daha geniş bir pencereden bakarak bu andan geleceğe giderken niyetleri, ihtiyaçları belirleyerek adımları belirleme ve ilerlemeye yönelik yol arkadaşlığı yapıyorum. Bugüne kadar yaklaşık elliye yakın danışan ile çalıştım, çalışmaya devam ediyorum.

Sorularınız ve kayıt için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz veya nefessyogaegitim@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Program Ücreti İade Politikası:
1 Ocak 2024 tarihine kadar herhangi bir sebeple programa katılmaktan vazgeçilmesi halinde  program ücreti %100 kesintisiz olarak iade edilir.
15 Ocak 2024 tarihine kadar herhangi bir sebeple programa katılmaktan vazgeçmesi halinde program ücretinin %50’si iade edilir.
20 Ocak 2024’den itibaren ücret iadesi mümkün değildir.
Program ücreti ve katılım hakkı 24 Şubat - 13 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenen Meditasyonda Derinleşme Programı için geçerlidir. Bu hak başkasına devredilemez ve başka dönemlerdeki eğitimler yerine kullanılamaz.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga Online


Yerinizi hemen ayırtın!

Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun, en kısa zamanda etkinlik ile ilgili sizinle iletişime geçelim.