Mindfulness kendimizle, başkalarıyla ve çevremizle ilişkimize farkındalık getiren, stresle başa çıkmada etkili, yargılamadan gözlem yapabilme yeteneğimizi güçlendiren, genel olarak çalışma verimliliğimizi ve hayat kalitesini arttıran, herkesin geliştirebileceği bir beceri.

2.5 saatlik deneyim odaklı bu etkinlikte Mindfulness'ın temel niteliklerini partnerli çalışmalar, meditasyon ve öz-şefkate yönelik sinir sistemi teorileri ile çalışacak; günlük hayatınıza katabileceğiniz basit egzersizleri öğrenirken kendinizle bağ kurmayı ve bu bağı hayatınızın diğer alanlarına açık bir zihinle taşımayı da tecrübe edeceksiniz.

Tarih ve saat: 27 Ocak Cumartesi / 13:00-15:30 

Ücret: 100 TL + KDV (Nefess Yoga Üyelerine 90 TL + KDV)

Uzman: Buğu Türkoğul

Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 19 Ocak tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Buğu Hakkında

İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümü mezunu. Meditasyonla ilk kez gerçek anlamda 2013'te David Cornwell ve Zeynep Aksoy'un Temel Yoga Hocalık Eğitimi'nde asistanlık yaparken tanıştı ve sonraki yıllarda David'e eğitimlerinde asistanlık yapmaya devam ederek katıldığı inzivalar sayesinde bilgilerini deneyime çevirme şansı elde etti.
2013'te David Cornwell'den aldığı 100 saat Yogiler İçin Meditasyon Eğitimi'nden sonra meditasyon dersleri vermeye başladı.
2016'da başlayan ve 3 sene sürecek olan Mindfulness temelli travma terapi eğitimi Organic Intelligence® ile meditasyon bilgisine, travma ve kronik stres etkisi altındaki bireylere fizyolojik açıdan doğru yaklaşabilme bilgisini ekledi.
2017'de David'in kurduğu Mindfulness Koçluğu Programı Breathing Mind Mindfulness Grup Kolaylaştırıcısı sertifikasını almıştır.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga