2011 yılında Moda’da kurulan Nefess Yoga, 30'a yakın farklı branşta hocası ile her hafta 50'ye yakın seans aracılığı ile 100'lerce kişiye hizmet vermektedir.

Bugüne kadar düzenlediği 5 Temel Yoga Uzmanlaşma Programı, 4 Yin Yoga Uzmanlaşma Programı, 1 İleri Seviye Yoga Uzmanlaşma Programı, 3 Hamile Yogası Uzmanlaşma Programı ve 1 Anne Bebek Yogası Uzmanlaşma Programı ile 250’ye yakın Yoga Uzmanı yetiştirmiştir. Uzmanlaşma Programları her dönem yeniden açılarak devam etmektedir.

Temel Hatha Yoga seansları dışında, Asthanga, Vinyasa, Yoga Terapi, Yin Yoga seansları ve yine Hamile Yogası ve Anne bebek yogası seansları düzenlenmektedir. Ücretsiz ve düzenli meditasyon oturumları dışında düzenlenen Kontak Doğaçlama Dans ve Her Beden Bilir seansları da alternatif meditasyon uygulamalarıdır.

Yogaya ilk defa başlıyorsanız ya da yoga pratiğinizi derinleştirmek istiyorsanız, Anadolu yakasının en güzel semtlerinden Moda’da sessiz ve sakin bir ortamda, kalabalık olmayan sınıflarda uzmanlarımızla birebir deneyim yaşamak için sizi de Nefess Yoga’ya bekliyoruz.

Haftanın her günü farklı tarzlardaki seanslardan size uygun olanları seçin.

Moda'da yoga zamanı!