Ayurvedik beden tipinizin ne olduğunu ve hangi gıdaların bünyenize daha iyi geldiğini daha önce hiç düşündünüz mü? O halde aynı zamanda Ayurveda hakkında kısa bir tanıtım semineri olan imza günümüze katılın.

Tarih ve saat: 15 Ekim / 16:00-18:00

Etkinlik ücretsizdir. 

Ulli Hakkında

Yemek yapmaya, ayurvedik beslenmeye ve ayuryoga terapisine tutkun ayurvedik danışman, otacı ve yoga terapistidir. Ayurveda çalışmalarını 2003 yılından itibaren ABD ve Hindistan’da sürdürmektedir.New Mexico’daki Ayurvedik İnstitute’de Dr. Lad’ın 2 yıllık tam katılımlı programından mezuniyetinin ardından, Florida’daki İnternational Vedic Hindu University (IVHU)’DAN Ayurvedik bilimler master derecesi aldı.

Ayrıca Ulli, tanınmış otacı ve yazar Karta Purkh Singh Khalsa tarafından batı tipi bitkisel tedavi eğitimi aldı. Onun son derece başarılı yaklaşımı, batı tipi alternatif tıp, geleneksel enerjetik bitkisel tedavi ve Çin Tıbbı’nın bir kombinasyonudur. Seattle’daki profesyonel bitki yetiştirme kursundan 2007 mevzun olup Amerikan Botanik konseyi üyesi olmuştur.

New York City’deki başarılı gazetecilik kariyerini ardında bırakmış olmasına rağmen , Light On Ayurveda Journal ( LOAJ) gibi yayınlara düzenli katkıda bulunup, düzenlemeler yapmaktadır. Aynı zamanda danışanlarını bitkisel tedavi ve Ayurvedik beslenmeyle destekleyen www.ulli-ayurveda.com sahibi ve Ulli Ayurveda’nın kurucusudur. Ulli halen İstanbul’da yaşamakta ve çalışmaktadır.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga


Ön kayıt formu